Zasady uczestnictwa

Festiwal Szycia 2018 to impreza ZAMKNIĘTA.

Zapewne wielu z Was zastanawia się, dlaczego taka impreza, jak Festiwal Szycia, ma być imprezą zamkniętą? Jak to? Po co?

Jak możecie się domyślać, organizacja tego typu imprez wymaga spełnienia szeregu ściśle określonych warunków. Impreza otwarta jest dużo bardziej skomplikowana pod tym względem, wymaga uzyskania miliona zgód i akceptacji ze strony poszczególnych urzędów i instytucji państwowych, że już nie wspomnę o terminach oczekiwania na poszczególne odpowiedzi na wnioski… Dużo prościej jest zgłosić imprezę jako zamkniętą, łatwiej jest też zabezpieczyć odpowiednio teren całej imprezy, jak również zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Impreza zamknięta również ma swoje proceduralne wymogi, ale nie są one już tak skomplikowane i czasochłonne. Dlatego podjęliśmy taką decyzję. Jednak nie martwcie się: sam bilet wstępu kosztuje niewiele 🙂 i można go nabyć w każdej chwili. W związku z taką formą Festiwalu, konieczne jest wprowadzenie m.in. sprzedaż biletów IMIENNYCH (jeżeli na zakupionym w naszym sklepie bilecie nie będzie widniało Twoje Imię i Nazwisko zgodne z Twoim dowodem osobistym, zmuszeni będziemy odmówić Tobie wstępu na teren). Zakupiony bilet ma swą ważność przez cały czas trwania festiwalu a każdorazowe ponowne wejście na teren wymagać będzie jedynie okazania dowodu wraz z biletem.

Cena biletu imiennego na Festiwal Szycia:  1 zł.

– bilety mogą zostać zakupione przez Internet lub bezpośrednio przy wejściu na teren festiwalu.

 

Jako organizator Festiwalu Szycia zapraszamy do uczestnictwa w charakterze:

Partnerów, Sprzedających, Sponsorów, Organizacje i Stowarzyszenia, słowem: wszystkich Was, którzy prowadzą działalność gospodarczą związaną z szeroko pojętą definicją szycia. Zamiarem organizatorów jest, by każdy podmiot miał swój wkład we współtworzenie Festiwalu, dlatego też rodzaj uczestnictwa będzie uzależniony od poziomu zaangażowania w przedsięwzięcie, oraz od poświęconego czasu na jego współorganizację. Jak wyglądają poszczególne grupy, już przedstawiam w ogólnym zarysie:

Partner :
Najefektywniejszym dla przedsiębiorcy jest udział w imprezie jako Partner przedsięwzięcia.  Zaproponuj własny pomysł, który pomoże uatrakcyjnić Festiwal , w przypadku zainteresowania i pozytywnego rozpatrzenia przez organizatora, zostaną Tobie przedstawione  konkretne warunki. Oczywiście jako Partner partycypujesz w sukcesie przedsięwzięcia, pamiętaj jednak, że wymaga to od Ciebie pełnego zaangażowania.

Sprzedający :
Prowadzisz sklep z materiałami? Jesteś właścicielem Pasmanterii? Dysponujesz przyborami krawieckimi/ do szycia? Tworzysz tutoriale, szyjesz, szkolisz, udzielasz się twórczo? To  idealnie! Dokładnie Ciebie poszukujemy, mamy do dyspozycji powierzchnię już od 4m2, którą z chęcią Tobie udostępnimy. Potraktuj nasz Festiwal Szycia jako miejsce swoistych targów, będzie u nas  przecież masa odwiedzających, jest to weekend majowy, gdzie odwiedzający przyjadą nie tylko dla samego szycia 🙂  Napisz do nas.

Sponsor : 
Chcesz być widoczny na Festiwalu? Chcesz by o Tobie było głośno? Chcesz, by na plakatach widniało Twoje logo? Brakuje Ci czasu na zaangażowanie jako Partner lub Sprzedający? To nic. Zapraszamy do podpisania umowy sponsorskiej, Ty opłacasz nas, my reklamujemy Ciebie. Doceniamy Twoją decyzję i rozumiemy, że nie zawsze uda się wygospodarować czas na fizyczny udział, ale nie być na Festiwalu Szycia, to tak jak utracić szansę na bycie jego częścią. 😉

Organizacje/Stowarzyszenia itp.

Was zapraszamy na warunkach szczególnych, które będą omawiane indywidualnie. Informujemy, że każda organizacja non-profit znajdzie u nas swe szczególne miejsce 🙂

 

Napisz do nas mail ( 2018@festiwal-szycia.eu) w tytule wpisz wg. zainteresowania : Partner/Sprzedający/Sponsor, każde zgłoszenie rozpatrzymy niezwłocznie, podaj również nr. telefonu do siebie, to na pewno ułatwi kontakt.