Na początek kilka słów organizacyjnych: Majowy Festiwal Szycia 2018 to IMPREZA ZAMKNIĘTA! Wstęp na Festiwal kosztuje symboliczną ZŁOTÓWKĘ. Rządzi się własnymi prawami, jak również posiada własną walutę. Na Festiwalu panuje waluta o nazwie „ZIMETEK” – dokładne zasady funkcjonowania tej waluty znajdziecie w zakładce „Informacje”. W zakładce „Agenda”  znajdziecie poszczególne informacje na każdy temat. Dowiecie się, jaki jest plan na każdy dzień, jakie dostępne są kursy (od szycia jaśków poprzez poprawki krawieckie po koronkową bieliznę, można uszyć z nami przepiękne zabawki Tildy, odsłonimy tajniki quiltingu, patchworku, rozjaśnimy też zawiłości oprogramowania do haftu). Zapraszamy do zapoznania się z możliwością skorzystania z noclegu, bo naprawdę warto! (tak, tak, nie damy Wam pospać – będzie NOCNE SZYCIE ! )

Jak już nacieszycie oczy możliwościami, jakie oferuje Wam ta impreza, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z Regulaminem 🙂

Zaglądajcie również regularnie do zakładki „Promocje”. Jak sama nazwa wskazuje, będzie tam sukcesywnie pojawiało się coś, co jest warte uwagi!